VPE

Pealesõidurampidega alumiiniumist portedega veokast ehitustehnika transpordiks

Pealesõidurampidega veokast

Paigaldasime ehitustehnika transpordiks Iveco Daily veokile pealesõidurampidega alumiiniumist portedega veokasti.

Veokasti alusraam on valmistatud erinevatest alumiiniumprofiilidest. 

Veokasti põhjaks on 24 mm veekindel vineer. Veokasti põrandas on 2 x 8 koormakinnitusaasa, mis on uputatud ääreprofiili. Koormavööd (lennukiprofiil) mõlemas kasti servas kogu pikkuses.

Ehitustehnikat saab veokasti liigutada alumiiniumist pealesõidurampide abil (400 x 3000 mm). Rampide kandejõud on 7000 kg. Transpordi ajal on need paigutatud kasti külgedel olevatesse sahtlitesse. Kasti tagaosas on veel kaks tugijalga, kandevõimega 3000 kg.

Veokasti porte on 2-osaline, kõrgus 400 mm. Porte lukustuseks on alumiiniumist lukutulbad, mida saab vajadusel eemaldada. Porte külgedel ja taga on selle küljes aste (kokku 3 tk). Plastist tööriistakast 600 x 450 x 450 mm.

Veokasti juhikabiinikõrgune esisein on valmistatud alumiiniumprofiilidest. Akent kaitseb selle kohale paigaldatud lehtvõrk.

Veokil on löögikindlast plastist poritiivad ABS porikummidega. Nõuetekohane välisvalgustus (paigaldasime kolm LED-töötuld ja 10 märgutuld). Külgmised allasõidutõkked.

Alusauto: Iveco Daily 72C18H.

Täidame ka teie julgeimad unistused

Oleme aastate jooksul ehitanud väga mitmesuguseid projekte alates kaevanduse autodest ning lõpetades rallikärude ja ülekandejaama veokitega. Võtke meiega ühendust ja koos leiame teie unistustele teostuse.