VPE

Iveco matkabuss elukutselistele matkajatele!

Tutvustame Veoki Pealisehituses valminud Iveco Daily baasile ehitatud matkabussi, milles elavad kaks tulihingelist matkajat, mägigiidi ja seiklejat.
Iveco matkabuss

Tutvustame Veoki Pealisehituses valminud Iveco Daily baasile ehitatud matkabussi, milles elavad kaks tulihingelist matkajat, mägigiidi ja seiklejat.

Projekti alusautoks on täispikk ja kõrge 2017. aasta Iveco Daily. Matkabuss on varustatud kõigega, mida tsivilisatsioonist pikemalt eemal viibimiseks vaja läheb.

Elektrivarustuse tagavad 2 x 210 Ah AGM akud, mida on võimalik laadida vooluvõrgust (DEFA 2x20A laadija), päikesepaneelidest (510W, Victron MPPT kontroller) või ka sõidu ajal. Pistikute toide DEFA 1500-vatiselt siinusinverterilt. Kogu elektroonika ning ka veesüsteemi jälgimiseks on sissekäigu juurde paigaldatud LED-ekraaniga Cerbo GX süsteem.

Kuigi buss on soojustatud, on sellele paigaldatud ka 1.6 kW Eberspächeri diiselkütteseade. 

120-liitrine veepaak, gaasiboiler, dušš ja kompost-wc tagavad mugavad elutingimused ka keset metsa. Gaasipaak asub põhja all. 

Täispikkuses voodi, palju panipaikasid, seespoolse valgustusega kapid. Multifunktsionaalsed istmed ja laud muutuvad ka diivaniks või lisavoodiks.

Pagasiruumi mahuvad nii murdmaasuusad, jalgrattad kui ka palju matkavarustust.

Täidame ka teie julgeimad unistused

Oleme aastate jooksul ehitanud väga mitmesuguseid projekte alates kaevanduse autodest ning lõpetades rallikärude ja ülekandejaama veokitega. Võtke meiega ühendust ja koos leiame teie unistustele teostuse.