VPE

750 kg registrimassiga kesktelg-haagis

Veoki Pealisehituse OÜ-s valmis 750 kg registrimassiga O1-kategooria kesktelg-haagis.
750 kg kesktelg-haagis

Haagise sisemõõdud: pikkus 3500 mm, laius 1700 mm, kõrgus 1700 m.

Teoreetiline tühimass: 380 kg

Kandejõud: 370 kg

Alusraam ja põrand – isekandvas põrandaelemendis paiknevad terasest kinnitussõlmed ja kanalid juhtmete jaoks. Põranda sisepind kaetud alumiiniumrihvliga.

Veermik – piduritega torsioonsild kandevõimega 1000 kg. 13-tollised rattad asuvad furgooni küljel.

Inertsveopea 1000 kg. 

Seinad ja lagi on valmistatud mõlemalt küljelt klaasplastikuga kaetud sandwich-paneelist (30 mm). Laepaneel on eest kaldu.

Haagisel on järgmised gaasvedrudel avad: paremal küljel lukustatav luuk (2000×1250 mm), mis avaneb üles, toetub gaasvedrudele. Taga alla avanev luuk, mille pind on kaetud alumiiniumrihvliga ja millesse on süvistatud roostevaba lukustus.

Avad on tihendatud EPDM kummitihenditega.

Välisääristus – anodeeritud alumiiniumprofiil.

Haagisel on ülemised, alumised ja külgmised LED-ääretuled ja taga kaks LED töötuld. Sees annab valgust LED-valgustus minimaalse kaitseastmega IP 65.

Põrandal ja äärtes on koormakinnitusvööd.

Kui Sul on küsimusi mobiilsete töökodade või veokite pealisehituste kohta, võta meiega ühendust ja koos leiame Sinu unistustele teostuse.

Täidame ka teie julgeimad unistused

Oleme aastate jooksul ehitanud väga mitmesuguseid projekte alates kaevanduse autodest ning lõpetades rallikärude ja ülekandejaama veokitega. Võtke meiega ühendust ja koos leiame teie unistustele teostuse.